Opleidingen van Avans+, improving professionals:
- Allround analist
- Auditing voor startende auditors
- Constraint Induced Movement Therapy (CIMT)
- Directievoering
- Employee benefits (zelfstudiepakket)
- Evidence Based Blessurepreventie in de sport
- Intern ondernemerschap
- Leergang hypothecaire planning zelfstudie
- Masterclasses ondernemerschap
- Optionele programma's
- Persoonlijk Ontwikkel Advies Basis
- Persoonlijk Ontwikkel Advies Brons
- Persoonlijk Ontwikkel Advies Goud
- Persoonlijk Ontwikkel Advies Zilver
- Persoonlijke financiële planning (FFP) (zelfstudiepakket)
- Programma interne events
- Programma Management briefing
- Programma Managementconferentie
- Six Sigma (alleen incompany)
- Vaardigheidstrainingen
- WFT Basis
- WFT Beleggen
- WFT Consumptief krediet
- WFT Hypothecair krediet (met beleggen)
- WFT Hypothecair krediet (zonder beleggen)
- WFT Verzekeren leven (met beleggen)
- WFT Verzekeren leven (zonder beleggen)
- WFT Verzekeren schade bedrijven
- WFT Verzekeren schade particulier
- WFT Verzekeren schade particulier en bedrijven

Avans+, improving professionals
Samen naar een optimaal resultaat
Opleiding: Auditing voor startende auditors
Leerdoel
Waarom de opleiding Auditing voor startende auditors?
De omzet van uw organisatie stijgt en de winstontwikkeling is navenant. Alles lijkt dus koek en ei. Maar heeft u de organisatie echt zo in de hand? Is de nagestreefde kwaliteit voldoende geborgd? Worden menselijke fouten tijdig gesignaleerd en zijn financiële risico?s voldoende afgedekt? Lukt het met de huidige processen tijdig in te spelen op veranderende wet- en regelgeving? Als u al deze vragen niet met een volmondig ja kunt beantwoorden, is de opleiding Auditing voor startende auditors iets voor u.
Voor wie bedoeld?
Managers op alle niveaus binnen de organisatie, medewerkers die betrokken zijn bij (toekomstige) certificering, en personen die kritisch een bedrijfsproces moeten kunnen doorlichten.
Het programma
Het programma van de opleiding Auditing voor startende auditors is opgebouwd uit twee trainingsblokken van elk een dag. De tussenliggende periode gebruikt u om de opgedane kennis te toetsen aan uw eigen praktijk:
+ auditing
+ praktijk en auditing
Download de brochure voor een uitgebreide omschrijving van het programma van de opleiding Auditing voor startende auditors.
Methodiek
Het programma van de opleiding Auditing voor startende auditors is gebaseerd op action based learning. Dat wil zeggen dat de leervragen en praktijkervaringen van de deelnemers het programma sturen. Uw actieve inbreng is daarbij natuurlijk onmisbaar.
Het resultaat
U legt nu nog beter de link tussen auditing,
kwaliteit en beheersing van de eigen organisatie. U kunt een opzet
maken voor een audit en met specialisten overleggen over de uitvoering.
Het diploma
Na afloop ontvangt u een bewijs van deelname van de opleiding Auditing voor startende auditors.
Verder ontwikkelen?
Deze training kan een opstap betekenen naar onze postbacheloropleiding Operational auditing of IT auditing.
Tijdsinvestering
Het totale programma van de opleiding Auditing voor startende auditors duurt twee dagen met een tussenliggende periode van twee tot drie weken.
Financiële investering
De investering voor de opleiding Auditing voor startende auditors bedraagt € 1.195,- vrij van BTW. De investering voor leermiddelen bedraagt € 85,- en voor het arrangement € 47,-.
Scholing en de fiscus
Bedrijven kunnen de kosten van een training of opleiding integraal als zakelijke kosten opvoeren. Voor particulieren geldt een maximale aftrek van € 15.000,- met een drempel van € 250,-.
