Opleidingen van Capgemini Academy:

Capgemini Academy

Trainingen op het gebied van IT, management en persoonlijke effectiviteit


Opleiding: Objectgericht denken

Leerdoel

U bent als programmeur of als projectleider geïnteresseerd in ICT en u wilt nader kennismaken met object oriëntatie. In deze opleiding leert u de basisprincipes kennen en ziet u in welke mindset nodig is voor objectgeoriënteerd denken. Dat gebeurt uiteraard niet alleen door de theorie die u aangereikt krijgt; minstens evenveel leert u van de praktische oefeningen, die u uitvoert in een van de objectgeoriënteerde talen.

 

Na afloop van de opleiding is de deelnemer in staat om:

  • objectgeoriënteerde (OO) concepten te benoemen en te verklaren
  • OO-concepten in eenvoudige situaties toe te passen

 

Programma

De volgende onderwerpen komen aan de orde:

  • basisconcepten
  • OO en kwaliteitseisen
  • ontstaansgeschiedenis van OO
  • overzicht OO-programmeertalen
  • mogelijkheid tot hergebruik
  • analyse
  • UML-notatietechnieken
  • practicum in één van de OO-ontwikkelomgevingen/OO-talen:
    • Java
    • C#
    • Visual Basic (VB.NET)

 

Traject

Deze opleiding maakt onderdeel uit van I-Tracks. Na deze opleiding kunt u zich bij EXIN certificeren voor deze I-Tracks module.
I-Tracks zijn opleidings- en certificeringspaden die aansluiten bij de competenties die de ICT-markt vraagt. Een I-Track bestaat uit een aantal modules en examens die leiden tot een certificering in een ICT-competentie.

 

U kunt met een individuele opleiding in principe op elke werkdag beginnen. Na uw aanmelding stemmen we de exacte planning (startdatum, evt. afwezigheidsdagen) met u af. Individuele opleidingen volgt u in ons opleidingscentrum.

 

Indien de opleiding een e-learning opleiding betreft, kunt u na aanmelding op elk gewenst moment starten met de opleiding.

 

Toelatingseisen

Van de deelnemers wordt verwacht dat zij praktijkervaring hebben met de aanpak bij systeemontwikkeling of goede kennis hiervan. Bovendien is enige kennis van een gestructureerde programmeertaal, bijvoorbeeld Pascal, gewenst.

 

Delen op facebook

Vrijblijvend een brochure aanvragen

Ontvang gratis een brochure over Objectgericht denken van Capgemini Academy.

Door middel van het onderstaande formulier kunt u gratis en vrijblijvend een brochure aanvragen.
De brochure wordt dan zo snel mogelijk naar het ingevulde adres gestuurd.

Velden met een * zijn verplicht.

1. Vul uw persoonsgegevens in

Open inschrijving In-company/maatwerk
Mevrouw De Heer
*
*
*
*
*
Toevoeging
*
*

2. Verstuur uw aanvraag

Bovenstaande gegevens onthouden voor een volgende aanvraag
Ja, ik wil in de toekomst graag op de hoogte gehouden worden van aanbiedingen of interessant carrierenieuws.


Opleiding kerngegevens

Opleidingsniveau
MBO
Opleidingslocatie(s)
Utrecht
Doorlooptijd
3 dagen
Afronding
Certificaat
Open inschrijving
Ja
In-company/ maatwerk mogelijk
Ja, op aanvraag