Vergelijkbare opleidingen

Masterclass Verandermanagement
Markus Verbeek Praehep - BPP Nederland
Masterclass Verandermanagement
Markus Verbeek Praehep - BPP Nederland
Verandermanagement (module)
Fontys
Masterclass Verandermanagement II
Pro Education
Verandermanagement: de basis voor succesvolle organisatieontwikkeling
HanzeConnect Opleiding, Onderzoek en Advies
Masterclass Verandermanagement
Pro Education
HBO Verandermanagement
ISBW Opleiding & Training
Verandermanagement: succesvol sturen van veranderingen
HanzeConnect Opleiding, Onderzoek en Advies
Verandermanagement
Schouten & Nelissen
Bedrijfsorganisatie en personeelsmanagement
HanzeConnect Opleiding, Onderzoek en Advies

Opleiding: Training - Verandermanagement



Leerdoel

- Meer grip op organisatieontwikkeling
- Opbouwen van commitment, omgaan met weerstanden
- Uw eigen rol als verandermanager

 

Het vermogen van organisaties om in te spelen op veranderende omstandigheden is cruciaal. Bent u een verandermanager die anderen voor zijn ideeën wint en kan stimuleren tot resultaten? In de training Verandermanagement leert u leidinggeven aan strategische organisatieontwikkeling.

 

Resultaat

Na de training Verandermanagement hebt u meer grip op organisatieontwikkeling en bent u beter in staat veranderingen te sturen. Uw doelen bereikt u sneller door systematisch en trefzeker te sturen en effectief te interveniëren. Uw eigen mogelijkheden en beperkingen als verandermanager zijn helder.

 

Match tussen team en opdracht
U weet wat uw mensen waard zijn en welke competenties nodig zijn om de gewenste organisatieontwikkeling te realiseren. Daarbij weet u goed gebruik te maken van ogenschijnlijk tegenstrijdige en aanvullende kwaliteiten in uw team. Zo kunt u een optimale match maken tussen team en opdracht. U bent zich als verandermanager bewust van de kracht van consistent leiderschap en bent in staat om anderen te inspireren en te motiveren voor uw plannen.

 

 

Doelgroep

De training verandermanagement is bestemd voor leidinggevenden, verandermanagers, projectleiders, interne en externe adviseurs.

 

Programma

De training Verandermanagement biedt u meer grip op organisatieontwikkeling. De management training bestaat uit drie blokken. Voorafgaand aan het eerste blok wordt een scan (AEM-cube meting) gemaakt die drijfveren en competenties van u en uw teamleden in kaart brengt en koppelt aan de ambities en groeifase van uw bedrijf.

Blok 1. Organisatiediagnose en ontwerp
- Biografie van de verandering

- Denkmodellen voor organisatieontwikkeling

- Organisatiediagnose en ontwerp

- Feedback op uw kwaliteiten en die van uw team

- Omgaan met de complementariteit en diversiteit van uw team

- Uw eigen profiel als verandermanager: welke ontwikkeling is nodig?


Blok 2. Oefenen in de praktijk
- Opereren in een politiek krachtenveld

- Intervisie

- Veranderplan: de eerste aanzet

- Oefenen met acteur in het omgaan met blokkades, weerstand en stagnatie

- Persoonlijke kracht versus belemmerende overtuigingen


Blok 3. Implementatie van veranderplan
- Intercollegiale consulting over het veranderplan

- Communicatie van veranderingen

- Actieve betrokkenheid tot stand brengen

- Verandergame

- Aanscherpen veranderplan en communicatie bij het veranderplan

- Transfer naar de praktijk van verandermanagement

 

Werkwiijze

De training Verandermanagement bestaat uit drie blokken. In blok 1 gaan we in op organisatiediagnose en ontwerp. In blok 2 van de management training leert u hoe te opereren in een politiek krachtenveld en effectief te blijven bij blokkades en weerstand. U maakt met behulp van een leidraad een eerste aanzet voor een veranderplan. Deel 3 is gericht het strategisch ontwerpen en implementeren van een veranderplan en uw rol als verandermanager daarin. In een verandergame ontdekt u de kracht van een goede strategie. Door intercollegiale consulting en de uitkomsten van de managementgame, scherpt u uw veranderplan aan zodat u klaar bent voor toepassing van organisatieontwikkeling in de praktijk.

 

Delen op facebook

Vrijblijvend een brochure aanvragen
Ontvang gratis een brochure over Training - Verandermanagement van GITP Organisatieontwikkeling & Training.
Door middel van het onderstaande formulier kunt u gratis en vrijblijvend een brochure aanvragen.
De brochure wordt dan zo snel mogelijk naar het ingevulde adres gestuurd.

Velden met een * zijn verplicht.

1. Vul uw persoonsgegevens in

Open inschrijving In-company/maatwerk
Mevrouw De Heer
*
*
*
*
*
Toevoeging
*
*

2. Verstuur uw aanvraag

Bovenstaande gegevens onthouden voor een volgende aanvraag
Ja, ik wil in de toekomst graag op de hoogte gehouden worden van aanbiedingen of interessant carrierenieuws.


Opleiding kerngegevens

Naam instituut
GITP Organisatieontwikkeling & Training
Opleidingsniveau
HBO
Opleidingslocatie(s)
Diverse plaatsen
Doorlooptijd
6 dagen
Aantal bijeenkomsten
3
Afronding
Certificaat
Open inschrijving
Ja
In-company/ maatwerk mogelijk
Ja
Aantal startmomenten per jaar
4