
Opleiding: Compensation & Benefits Consultant
Leerdoel
De opleiding Compensation & Benefits Consultant (voorheen Consultancy Payroll Services) is een logische uitbreiding op de Vakopleiding Payroll Services en richt zich op het adviseren van uw management waar het gaat om arbeid en beloning. Het doel van de opleiding is om u toe te rusten met kennis en vaardigheden om als een goede Compensation & Benefits Consultant te functioneren.
Doelgroep
Salaris- of personeelsadministrateurs die op hun afdeling een adviserende en coachende rol op het gebied van salarissen vervullen.
Programma
Tijdens de opleiding krijgt u brede kennis aangereikt waarbij u over uw vakgebied kunt adviseren en de consequenties hiervan kunt overzien. Om uw brede kennis ook daadwerkelijk in een organisatie te benutten, worden u ook specifieke vaardigheden bijgebracht zoals presentatietechnieken en adviesvaardigheden.
De opleiding bestaat naast de adviesopdracht uit 3 modules
- Organisatie & Management;
- Belonen, Employee Benefits & Pensioenen;
- Adviesvaardigheden.
Toelatingseisen
Geen specifieke vooropleiding vereist.
Geadviseerd wordt Associatie Praktijkdiploma Vakopleiding Payroll Services (VPS) of Nemas Personeelsmanagement.
