Opleiding: Assistent Makelaar: blended learning



Leerdoel

NVM SOM biedt de mogelijkheid om de opleiding Assistent Makelaar te volgen via een zogenaamde blended learning variant. Thuis ga je via internet zelf het speciaal ontwikkeld studiemateriaal bestuderen en daarnaast 1 startbijeenkomst en 7 contactbijeenkomsten in Nieuwegein, Amsterdam en Rotterdam bijwonen, waar een docent ingaat op vragen die er tijdens de zelfstudie naar boven zijn gekomen en de lesstof verder toelicht.
Het is een intensief traject dat door de mogelijkheid om gericht te studeren zeer interessant is voor mensen die al werken als Assistent Makelaar bij een makelaarskantoor en die met een zo efficiënt mogelijke tijdsinvestering voor een redelijk bedrag binnen een kort tijdsbestek hun diploma willen behalen.

 

De opleiding bereidt je voor op het examen, dat bestaat uit twee theorie-toetsen (Rechten en Capita Selecta) en de praktijktoets. Voor het maken van de theorietoetsen is de keuze uit een flextoets bij SVMNIVO of centraal schriftelijk bij NVM SOM (onder toezicht van SVMNIVO). Voor het maken van de praktijktoets meld je je individueel aan bij SVMNIVO. Het is daarbij niet verplicht om eerst het theoriegedeelte te hebben behaald.

 

Doelgroep

De opleiding Assistent Makelaar-Blended Learning is alleen geschikt voor medewerkers die al werkzaam zijn als assistent makelaar op een makelaarskantoor.

 

Programma

De studiestof bestaat uit de volgende onderdelen: Bouwkunde, Juridische Aspecten 1 en 2 (Privaat– en Publiekrecht), Makelaardijleer en Economie/ Marketing. Tevens wordt aandacht besteed aan het uitwerken van de praktijkopdrachten waarover het Praktijkexamen gaat, dat door SVMNIVO mondeling wordt afgenomen.

 

Het is belangrijk dat je je vooraf realiseert dat het een interessant, leerzaam maar ook zeer intensief leertraject is. NVM SOM biedt je een goede opleiding, maar daarnaast vragen we ook veel van onze cursisten. De theorie moet je thuis door middel van zelfstudie bestuderen. Dit vergt discipline. Tijdens de contactbijeenkomsten kun je eventuele vragen over deze theorie stellen aan de docenten.

 

Je krijgt een inlogcode waarmee je het beschikbare materiaal aantreft. De verplichte literatuur kun je zelf bestellen via www.studentenboek.nl. Je klikt op de tab plaats en kiest Nieuwegein, vervolgens klik je op de tab instelling en kies NVM SOM. Nu kun je de studierichting kiezen en in de tab boekenlijst vind je het jaar.

 

Toelatingseisen

We gaan uit van een vooropleiding op VMBO-t (MAVO) of MBO-niveau 3. De Vastgoedintroductiecursus (VGI) van NVM SOM is ook een prima opstap.
 

 

Delen op facebook

Vrijblijvend een brochure aanvragen
Ontvang gratis een brochure over Assistent Makelaar: blended learning van NVM SOM.
Door middel van het onderstaande formulier kunt u gratis en vrijblijvend een brochure aanvragen.
De brochure wordt dan zo snel mogelijk naar het ingevulde adres gestuurd.

Velden met een * zijn verplicht.

1. Vul uw persoonsgegevens in

Open inschrijving In-company/maatwerk
Mevrouw De Heer
*
*
*
*
*
Toevoeging
*
*
*

2. Verstuur uw aanvraag

Bovenstaande gegevens onthouden voor een volgende aanvraag
Ja, ik wil in de toekomst graag op de hoogte gehouden worden van aanbiedingen of interessant carrierenieuws.


Opleiding kerngegevens

Naam instituut
NVM SOM
Opleidingslocatie(s)
Nieuwegein
Aantal bijeenkomsten
8
Afronding
Diploma
Open inschrijving
Ja
In-company/ maatwerk mogelijk
Geen opgave