
Opleiding: Getting Things Done
Leerdoel
De tweedaagse training ‘Getting Things Done’ bestaat uit reflectie, intervisie, doelstellingen, het vinden van oplossingen en zorgt ervoor dat u na de training boordevol nieuwe ideeën en energie aan de slag gaat. U krijgt ook praktische tools aangereikt om voor elkaar te krijgen wat u zich hebt voorgenomen!
Bijzonderheden:
- Tijdens de tweede dag van de training werkt u met uw eigen laptop (programma Outlook of vergelijkbaar nodig).
- Kosten zijn incl. overnachting, maar excl. BTW en persoonlijke uitgaven ter plekke, zoals telefoonkosten en extra drankjes.
- Let op: kosteloze annulering is mogelijk tot 3 weken voorafgaand aan de training, daarna bent u het gehele bedrag verschuldigd (in overleg kunt u een plaatvervanger laten deelnemen).
Doelgroep
Voor alle makelaars en medewerkers die 2 dagen willen benutten voor educatie, reflectie en inspiratie. U kunt het maximale uit deze cursus halen als u:
........ een goede motivatie en positieve instelling hebt;
........ open staat voor intervisie en interactie.
Programma
Een aantal momenten per jaar vraagt u zich af of u wel goed op koers zit. Bewezen is dat de meeste mensen zo rond het einde van het jaar en in de zomerperiode de balans opmaken en zich herbezinnen op de periode die komen gaat. Buiten deze periode gunnen we onszelf nauwelijks de tijd en hebben we vaak het gevoel dat we geleefd worden.
Maar om prettig en efficiënt te werken met zo min mogelijk stress, is het goed organiseren van je leven een voorwaarde. Makkelijker gezegd dan gedaan. Daarom hebben wij een programma voor u samengesteld dat u daarbij gaat helpen.
De training is opgebouwd rond ‘Getting Things Done’, in het algemeen afgekort tot GTD. Dit is een actiegebaseerde managementmethode, en de titel van een boek door David Allen. GTD is gebaseerd op het principe dat een persoon door zijn/haar taken vast te leggen niet over zijn/haar taken hoeft na te blijven denken. Op die manier wordt het hoofd vrijgemaakt van het moeten herinneren van alle taken en kan men zich concentreren op het daadwerkelijke uitvoeren van de taken.
