Vergelijkbare opleidingen

MBO Marketingcommunicatie en Reclame
Scheidegger Opleidingen
MBO Creatieve Communicatie en Reclame
Scheidegger Opleidingen
Promotion Management
Nationale Handelsacademie
Vastgoedreclame voor woningen
NVM SOM
Leergang nieuwbouw: Als de verkoop stagneert...
NVM SOM
NIMA Communicatie-A
Nationale Handelsacademie
Training - Juridische aspecten
Input Support
Vakdiploma Drogist
Nationale Handelsacademie
NIMA Marketingcommunicatie-B
HanzeConnect Opleiding, Onderzoek en Advies
Opleiding - NIMA Communicatie A - 4 maanden intensief
ICM Opleidingen & Trainingen

Opleiding: Basiscursus Reclame



Leerdoel

Voor wie "in de reclame" wil, zijn er veel interessante mogelijkheden. Bent u creatief (vindingrijk) en heeft u aanleg en ambities op commercieel gebied, dan zijn er in het reclamevak banen als bijvoorbeeld mediaplanner, reclame-adviseur, contactpersoon (account-executive) bij een reclamebureau, productieman/-vrouw, traffic-manager, enz.

Wie aan een carrière in de reclame denkt, heeft natuurlijk wél een goede opleiding nodig. De geheel vernieuwde Basiscursus Reclame van de NHA is een gevarieerde en praktijkgerichte opleiding, die u alle noodzakelijke kennis geeft om een goede start in het vak te kunnen maken.

Een echte aanrader voor diegenen die reclame en de kracht ervan boeiend vinden en graag een goede baan willen in dit dynamische vak. Ook zeer geschikt voor kleine of middelgrote zelfstandigen, die de reclame "in eigen beheer" willen houden. U leert het allemaal met deze cursus. De gespecialiseerde NHA ontwikkelde een door ieder zeer goed te volgen cursus. Een van de beste cursussen van Nederland.

 

Programma

De cursus is als volgt opgebouwd:

Reclame.
Aan de orde komen vragen als: waarom kiest men voor reclame? Wie vormen de doelgroep? Wat is de reclameboodschap? Via welke media kan men reclame maken? Welke benaderingswijze kiest men? Wat zijn de kosten? Wat is het effect? Begrippen, vaktermen en campagne-soorten als advertenties, verkoopbrieven, radio/TV reclame en sponsoring worden behandeld.

De Promotionmix.
Met onderwerpen als: public relations, sales promotion, merchandising, persoonlijke verkoop en direct mail.

Marketing.
Behandeld worden de marketing- of verkoopinstrumenten die een ondernemer ter beschikking staan om een goed beleid te kunnen voeren, zoals: het productbeleid, het prijsbeleid, het distributie-(plaats)beleid en het promotiebeleid. En voor de detailhandel, ook het personeelsbeleid en het presentatie-beleid.

Sales Promotion.
In deze lessen worden vele soorten verkoop-acties, wedstrijden, prijsvragen, premiums, geld-terug-acties etc. besproken.

Een campagne ontwerpen.
Aan de hand van praktijkvoorbeelden leert u hoe een reclame-campagne tot stand komt, en waar u allemaal rekening mee moet houden. Van planning tot uitvoering! Deze cursus brengt u niet alleen de grondslagen van het reclamevak bij, maar u leert ook om te gaan met concrete situaties zoals die zich in de praktijk voordoen. Verder aandacht voor: illustraties, decoraties, etalages, displays, tentoonstellingen, beurzen, buitenreclame en copy-writing.

Met zo′n moderne cursus... komt u "beslagen ten ijs" in het vak!

 

Toelatingseisen

Voor deze opleiding heeft u geen specifieke vooropleiding nodig.

 

Delen op facebook

Vrijblijvend een brochure aanvragen
Ontvang gratis een brochure over Basiscursus Reclame van Nationale Handelsacademie.
Door middel van het onderstaande formulier kunt u gratis en vrijblijvend een brochure aanvragen.
De brochure wordt dan zo snel mogelijk naar het ingevulde adres gestuurd.

Velden met een * zijn verplicht.

1. Vul uw persoonsgegevens in

Open inschrijving In-company/maatwerk
Mevrouw De Heer
*
*
*
*
*
Toevoeging
*
*
*

2. Verstuur uw aanvraag

Bovenstaande gegevens onthouden voor een volgende aanvraag
Ja, ik wil in de toekomst graag op de hoogte gehouden worden van aanbiedingen of interessant carrierenieuws.


Opleiding kerngegevens

Naam instituut
Nationale Handelsacademie
Doorlooptijd
9 maanden
Afronding
Diploma
Open inschrijving
Ja
In-company/ maatwerk mogelijk
Geen opgave