
Opleiding: Nederlands
Leerdoel
Spelling en schrijfwijze voor Nederlanders [ NT1]
Voor wie zijn teksten en brieven foutloos en in de juiste stijl op papier wil krijgen is de groepstraining "Zakelijke correspondentie en spelling". Deze training kan ook individueel gevolgd worden.
U heeft promotie gemaakt en ontdekt dat uw Nederlands toch tekort schiet voor de eisen van uw nieuwe functie. Met een gerichte individuele training leert u wat u nodig heeft.
In een individuele training worden inhoud, niveau, studielast en tijdstip in overleg met het bedrijf en/of de cursist vastgesteld. Het is mogelijk vrijblijvend een oriënterend gesprek aan aan te vragen.
Nederlands voor anderstaligen [ NT2]
Er zijn basistrainingen, conversatiecursussen en perfectioneringsgroepen. Er zijn speciale korte trainingen voor het staatexamen NT2. Men kan zich inschrijven voor een avondcursus of een dagcursus.
De groepen zijn klein. Juist als mensen uit verschillende landen bij elkaar in een groep zitten, is het belangrijk dat elke deelnemer aandacht krijgt. In een kleine groep is dat heel vanzelfsprekend.
Deze groeps trainingen hebben een open inschrijving, maar kunnen ook in company of individueel gegeven worden.
Programma
De charme van de cursussen bij De Wester is de kleinschaligheid. Door de kleine groepen is het onderlinge contact gezellig en gemakkelijk. Al snel ontstaat een plezierige saamhorigheid die stimulerend werkt op de spreekvaardigheid in de vreemde taal. De docenten komen vaak uit het land waarvan ze de taal doceren of hebben er veel gereisd. Ze zijn goed opgeleid, ervaren en hebben plezier in wat ze doen.
