Opleiding: Master Management, Cultuur en Verandering (MCC), specialisatie Organisatiepsychologie



Leerdoel

Deze gespecialiseerde Masteropleiding biedt u de mogelijkheid om u vanuit de organisatieverandering in de tweede fase van de opleiding verder te verdiepen in organisatiepsychologie; een zeer interessante en boeiende combinatie. U kiest met deze Masteropleiding van NCOI Business School voor een sterke praktijkoriëntatie. Kortom, een effectieve aanpak. Met deze Masteropleiding legt u een stevige basis voor uw verdere loopbaan.

NVAO-erkend

NCOI is officieel erkend door het Ministerie van OCW op grond van de Wet op het hoger onderwijs en wetenschappelijk onderzoek (WHW). De opleiding Management, Cultuur en Verandering staat onder toezicht van een onafhankelijke adviesraad en is door de NVAO geaccrediteerd. Na afronding van deze opleiding mag u de Mastertitel MCC (Master of Culture and Change) voeren.

Doelgroep

Deze gespecialiseerde opleiding is erg interessant voor iedereen die zich op Masterniveau diepgaand wil ontwikkelen in organisatieverandering, -cultuur en -psychologie.

Toelatingsvoorwaarden

U heeft een HBO Bachelor- of academische opleiding afgerond, aangevuld met 2 jaar relevante werkervaring.

Doel en opzet van de opleiding

De opleiding duurt 2 jaar met 1 avondbijeenkomst in de week of 1 dagbijeenkomst in de 2 weken. De opleiding is speciaal ontwikkeld voor werkenden. Door de flexibele, modulaire opzet is het goed te combineren met een (drukke) baan.
In fase 1 doorloopt u een modulair programma, waarin u direct aan de slag gaat met de kern van organisatiegedrag en -ontwikkeling. Deze eerste fase bestaat uit 4 Masterclasses, die u elk afsluit met een eindopdracht of case.

In fase 2 van de Masteropleiding gaat u zich specialiseren in organisatiepsychologie. U volgt een Masterclass, waarin u werkt aan uw persoonlijk leiderschap, gevolgd door de Masterclass Management van Verandering en een keuzemasterclass binnen dit programma.

De Masteropleiding wordt afgesloten met een eindscriptie. U studeert af op een onderwerp naar keuze op het gebied van veranderingsmanagement, vanuit het perspectief van de organisatiepsychologie.

Deze opleiding wordt verzorgd door ervaren topdocenten, die zelf actief zijn in de praktijk. De docenten maken de bijeenkomsten inspirerend, afwisselend en uitdagend. U gaat tijdens de bijeenkomsten actief aan de slag met de theorie, opdrachten, cases en praktijksituaties.

Online leeromgeving

NCOI maakt gebruik van de meest actuele literatuur en beschikt over een zeer moderne online leeromgeving. Deze omgeving bevat alle informatie die u voor de opleiding nodig heeft.

Erkende titel

U sluit uw Masteropleiding af met het officiële getuigschrift 'Master in Management, Cultuur en Verandering', specialisatie Organisatiepsychologie. Met dit hooggewaardeerde officiële getuigschrift heeft u tevens het recht de Mastertitel MCC te voeren.

NCOI Business School | 2 jaar


Bekijk voor meer informatie over deze opleiding de website van NCOI

 

Delen op facebook

Vrijblijvend een brochure aanvragen
Ontvang gratis een brochure over Master Management, Cultuur en Verandering (MCC), specialisatie Organisatiepsychologie van NCOI Business School.
Door middel van het onderstaande formulier kunt u gratis en vrijblijvend een brochure aanvragen.
De brochure wordt dan zo snel mogelijk naar het ingevulde adres gestuurd.

Velden met een * zijn verplicht.

1. Vul uw persoonsgegevens in

Open inschrijving In-company/maatwerk
Mevrouw De Heer
*
*
*
*
*
Toevoeging
*
*

2. Verstuur uw aanvraag

Bovenstaande gegevens onthouden voor een volgende aanvraag
Ja, ik wil in de toekomst graag op de hoogte gehouden worden van aanbiedingen of interessant carrierenieuws.


Opleiding kerngegevens

Naam instituut
NCOI Business School
Opleidingstype
Master
Opleidingsvorm
Part-time, Incompany / maatwerk
Opleidingsniveau
WO
Benodigde taalkennis
Nederlands
Opleidingslocatie(s)
Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht, Zwolle
Doorlooptijd
24 maanden
Aantal bijeenkomsten
52
Afronding
Getuigschrift
Open inschrijving
Ja
In-company/ maatwerk mogelijk
Ja, op aanvraag
Aantal startmomenten per jaar
4