• Home
  • Links
  • Ook op deze site?
  • Over Millian
De keuzegids voor opleidingen en trainingen
voor hoogopgeleiden en professionals
  • Master en MBA in
    Nederland en België
  • Master and MBA
    in Europe
  • Postdoctoraal
    en Post-hbo
  • Bedrijfsopleidingen
    en maatwerk
  • Persoonlijke
    Effectiviteit
  • Master na je
    bachelor
Persoonlijke Effectiviteit > Schouten & Nelissen
Handboek Persoonlijke Effectiviteit en Leiderschap

Het online overzicht van management- en persoonlijke effectiviteit-trainingen in Nederland

Vind en vergelijk 1004 trainingen van alle vooraanstaande opleiders en trainers en vraag direct informatie aan!

 


Zoek in 1004 opleidingen voor professionals
Ik zoek:
Opleidingen Instituten


in
Bekijk opleidingen in uw vakgebied:
  • Commerciële vaardigheden
  • Didactische vaardigheden
  • Efficiency
  • Samenwerken
  • Communicatieve vaardigheden
  • Leidinggeven en coachen
  • Persoonlijke vaardigheden
  • Talen
  • Overige

Vergelijkbare opleidingen

Talentontwikkelingsprogramma voor Young Professionals: versterk jezelf
Schouten & Nelissen
Training - Persoonlijke presentatie en uitstraling in 4 maanden
ICM Opleidingen & Trainingen
Persoonlijke uitstraling: overkomen zoals ú wilt
Schouten & Nelissen
Opleiding - Young Management Program
ICM Opleidingen & Trainingen
Training - Leidinggeven aan professionals
GITP Organisatieontwikkeling & Training
Training Leidinggeven aan eigenwijze professionals™
IMK Opleidingen B.V.
Training Leidinggeven aan eigenwijze professionals™
IMK Opleidingen B.V.
Training - Presenteren vanuit persoonlijke overtuigingskracht
GITP Organisatieontwikkeling & Training
Leidinggeven aan professionals
VMR Training en Coaching BV
Training - Dagcursus Leidinggeven voor ICT Professionals
Streng Dijkerman & Partners

Training: Persoonlijke uitstraling: manage je eerste indruk Limited Edition voor Young Professionals



  • Opleiding
  • Instituut
  • Kerngegevens
  • Opleidingen
  • Vestigingen

Leerdoel

Daar sta je dan. Oog in oog met het zakenleven. In gesprek met een opdrachtgever. Je wilt een goede indruk maken. Zelfverzekerd een kamer binnenlopen. De ander op de juiste manier beïnvloeden. Toegankelijk en tegelijk krachtig overkomen.

Mensen bepalen in de eerste paar seconden of ze jou interessant vinden of niet. In een mum van tijd maken ze een inschatting van jouw eigenschappen. Een verzorgd uiterlijk, een stevige handdruk, een ontspannen (lichaams)houding..... Dat zijn allemaal aspecten die meewegen in die eerste indruk. Aspecten waar je zélf invloed op hebt.

Maar hoe doe je dat? Hoe overtuig je je gesprekspartner van jouw betrouwbaarheid en kunde als young professional? En hoe laat jij die onvergetelijke indruk achter waardoor een potentiële opdrachtgever verder met jou wil? Samen met andere Young Professionals onder de 35 jaar werk je in deze interactieve training aan jouw unieke eerste indruk.


Resultaat

In deze interactieve training speciaal voor young professionals leer je welke indruk je maakt en hoe je non-verbaal gedrag bewust kunt inzetten om je indruk te managen. Aan het eind van de training ben je je bewust van je persoonlijke uitstraling en de indruk die je achterlaat bij anderen. Je hebt meer impact door bewust gebruik te maken van je uitstraling. Je zet je non-verbale gedrag doelgericht in en je presenteert je op een manier die jij wilt. Doordat je weet welke kleding bij je past en hoe je lichaamstaal effectief kunt gebruiken, kom je krachtig over. Je wint daarmee aan authenticiteit en overtuigingskracht. Tevens maak je gebruik van de indruk die anderen bij je achterlaten in de samenwerking die volgt.


Inhoud

De training bestaat uit drie blokken met elk een eigen accent. In blok één draait het om bewustwording: wat is mijn eerste indruk en hoe kom ik over? Blok twee richt zich op beïnvloeding en interactie. In blok drie zetten we de puntjes op de 'i' met betrekking tot je uiterlijke verschijning en persoonlijke presentatie.

Wij houden je tijdens de training een spiegel voor. Om het effect hiervan te bevorderen werken we tijdens de training met opnames, welke je na afloop van elk blok zelf kan bekijken. Het geven en ontvangen van feedback is een belangrijk onderdeel van deze training.

De thema's die aan de orde komen, zijn:

  • eerste indruk, waar gaat het over en hoe komt die tot stand;
  • de kunst van het luisteren, kijken en waarnemen;
  • eerste indruk: hoe kom ik over (zelfbeeld versus imago);
  • eerste indruk: wat kan ik beïnvloeden (managen van match tussen uitstraling en doel);
  • persoonlijke presentatie en lichaamstaal;
  • houding, beweging, mimiek en stem;
  • authentiek profileren;
  • overtuigend en krachtig overkomen;
  • je uiterlijke verschijning;
  • feedback geven/ontvangen.

 

Doelgroep

Voor wie?

Young professionals van 25 tot 35 jaar die hun eerste indruk beter willen managen. Je bent nieuwsgierig naar hoe je je eigen indruk kunt optimaliseren afgestemd op het doel wat je wil bereiken. Je wil het effect van de indruk die anderen maken kunnen aanwenden ten gunste van je eigen communicatie.

 

Programma

Opbouw en duur

De training heeft een doorlooptijd 3 maanden en bestaat uit een doelstellend gesprek, 1 blok van 2 dagen en 2 blokken van 1 dag.

Doelstellend gesprek

Voorafgaand aan dit gesprek bereidt u zich voor door een (competentie)scan en een vragenlijst in te vullen. De vragenlijst en scan helpen u om na te denken over wat uw leerdoelen zijn. In een persoonlijk gesprek met uw trainer bespreekt u uw achtergrond, beweegredenen om deel te nemen en de wederzijdse verwachtingen. De trainer checkt of u gezien uw leerdoelen de juiste training heeft gekozen. In veel gevallen krijgt u trainingsmaterialen en ook een voorbereidende opdracht.
Het gesprek duurt maximaal een uur en vindt plaats op ons kantoor in Zaltbommel.

Blok 1:

  • dag 1 van 10.00 tot 20.00 uur
  • dag 2 van 09.00 tot 16.30 uur

Blok 2:

  • 1 dag van 09.30 tot 20.00 uur

Blok 3:

  • 1 dag van 09.30 tot 17.00 uur

 

Delen op facebook

Vrijblijvend een brochure aanvragen
Ontvang gratis een brochure over Persoonlijke uitstraling: manage je eerste indruk Limited Edition voor Young Professionals van Schouten & Nelissen.
Door middel van het onderstaande formulier kunt u gratis en vrijblijvend een brochure aanvragen.
De brochure wordt dan zo snel mogelijk naar het ingevulde adres gestuurd.

Velden met een * zijn verplicht.

1. Vul uw persoonsgegevens in

Open inschrijving In-company/maatwerk
Mevrouw De Heer
*
*
*
*
*
Toevoeging
*
*

2. Verstuur uw aanvraag

Bovenstaande gegevens onthouden voor een volgende aanvraag
Ja, ik wil in de toekomst graag op de hoogte gehouden worden van aanbiedingen of interessant carrierenieuws.


  • Bestel gratis brochure
  • Stel een vraag

Opleiding kerngegevens

Naam instituut
Schouten & Nelissen
Opleidingsniveau
MBO
Doorlooptijd
3 maanden
Afronding
Certificaat
Open inschrijving
Ja
In-company/ maatwerk mogelijk
Ja, op aanvraag
 

Overige opleidingstypen

  • Bedrijfsopleidingen
  • Master-MBA in benelux
  • Master in Europe
  • Postdoctoraal - posthbo
  • Masters voor studenten

Aanbieders

  • Alle aanbieders a-z

Meer weten?

  • Achtergronden en nieuws
  • Kalender

Service

  • Brochures aanvragen
  • Brochures downloaden
  • Handboek persoonlijke-effectiviteit bestellen
  • Handboek persoonlijke-effectiviteit downloaden
© McMillian & Company
Alle rechten voorbehouden.
Privacy statement & disclaimer