Opleidingen van Streng Dijkerman & Partners:
- Incompany training Time-management
- Training - Avondcursus Leidinggeven Overheid
- Training - Avondcursus Leidinggeven voor Financials
- Training - Avondcursus Leidinggeven voor ICT Professionals
- Training - Avondcursus Leidinggeven voor Technici
- Training - Dagcursus Leidinggeven Overheid
- Training - Dagcursus Leidinggeven voor Financials
- Training - Dagcursus Leidinggeven voor ICT Professionals
- Training - DAGcursus Leidinggeven voor Technici
- Training - Effectief Functioneren in een ManagementTeam
- Training - Manager als Coach
- Training - Soepel en Effectief Communiceren
- Training - Time-management

Streng Dijkerman & Partners
Laat de energie weer stromen in uzelf, uw afdeling/team of in uw organisatie.
Training: Incompany training Time-management
Leerdoel
Bijna iedereen constateert regelmatig dat hij tijd te kort komt; veel zaken blijken meer tijd te kosten dan men verwacht of gehoopt had.
Het gevolg is dat u voor een aantal van uw werkzaamheden minder tijd beschikbaar heeft dan u zou wensen! De tijd die u nodig heeft om dagelijks brandjes te blussen gaat ten koste van de tijd die u had willen besteden om de managementvergadering grondig voor te bereiden; de vergadering begint te laat en loopt uit waardoor u te laat bij een afspraak met een belangrijke klant dreigt te komen etc. etc.
Uit onderzoek blijkt dat iedereen streeft naar betere beheersing van zijn tijd, zijn werk, zijn leven. Met behulp van deze eendaagse cursus kunnen we uiteraard niet al uw tijdsproblemen onmiddellijk oplossen. Tijdbeheersing (time-management) krijgt u namelijk niet uitsluitend door een aantal simpele regeltjes en vaardigheden toe te passen. Time-management vereist van u een gewijzigde instelling.
Op deze cursus geven we u de gereedschappen om een begin te maken met het veranderen van uw instelling, uw houding.
Tevens zullen we u een flink aantal tips en suggesties meegeven waarmee u al direct goede korte-termijnresultaten kunt boeken.
Doelgroep
Deze cursus is bestemd voor iedereen die er tot nu toe niet in slaagt tijd vrij te maken voor de zaken die hij graag zou willen doen.
Programma
Hoe ziet het trainingsprogramma er uit?
De cursus bestaat uit een ochtend- en een middagprogramma (2 dagdelen). Na korte inleidende stukjes theorie zullen we u aan de hand van vragenlijsten en discussies in kleine groepjes indringend confronteren met uw huidige manier van tijdbesteding.
Nadat iedere deelnemer de sterke en zwakke kanten van zijn huidige tijdsbesteding in kaart heeft gebracht gaat iedereen werken aan een persoonlijk actieplan.
Tijdens het uitwerken van het actieplan zullen de voornaamste tijdvreters en hun oplossingen aan de orde komen.
Alternatief trainingsprogramma
In de praktijk is het zeer effectief gebleken om de training te splitsen in 2 dagdelen met een tussenliggende tijd van 2 à 3 weken. Na het eerste deel (naar keuze een ochtend, middag of avond) krijgen de deelnemers een korte opdracht.
In het tweede dagdeel inventariseren we of de theorie en de technieken die in het eerste deel zijn aangereikt gewerkt hebben.
Groepsgrootte
In de praktijk werkt deze aanpak het beste bij een groepsgrootte van 8-12 personen.

