
Opleiding: IKT Certificering-begeleidingstraject
Leerdoel
-
Een inspectierapport schrijven is een vak apart, niet alleen de vorm is anders dan een normaal verslag of scriptie, ook inhoudelijk moet het aan andere eisen voldoen.
In deze cursus leert u naast het maken en presenteren van een inspectieverslag ook hoe u inhoudelijk moet omgaan met de infor-matie. U wordt hiervoor persoonlijk begeleid door een ervaren inspecteur uit het veld.
-
Kortom:
-
- U bent in staat om een inspectierapport te maken en te verdedigen.
- U legt met de succesvolle afronding van de cursus de basis voor persoons-certificatie.
Doelgroep
De cursus is bestemd voor aankomende inspecteurs die onlangs hun diploma Inspectie- en Keuringstechnieken Level 2 of 3 hebben gehaald en beginnen of bezig zijn met hun SKO-certificeringsonderzoek.
De cursus is ook bestemd voor cursisten die nog bezig zijn met de cursus en al willen beginnen aan hun certificeringsonderzoek.
Programma
De cursus is opgebouwd uit twee delen.
Het eerste deel bestaat uit een klassikaal deel waarin schriftelijk rapporteren en presenteren aan bod zullen komen. Door middel van opdrachten wordt u geholpen bij het schrijven van uw verslag.
Naast de klassikale lessen zullen ook bijeenkomsten gehouden worden waar ervaringen en problemen kunnen worden uitgewisseld met medecursisten. De laatste les zullen de cursisten als oefening voor het mondelinge examen van SKO hun verslag presenteren aan hun medecursisten.
Het tweede deel van de cursus bestaat uit de begeleiding van de inspecteur. Deze zal tijdens het gehele traject de gemaakte stukken op inhoud beoordelen en waar nodig helpen met verbeteringen.

