Opleiding: Palliatieve zorg voor ervaren verpleegkundigen



Leerdoel

Wilt u zich als verpleegkundige verder ontwikkelen binnen de palliatieve zorg? Kies dan voor de cursus Palliatieve zorg voor ervaren verpleegkundigen. Via een B-learningtraject leert u meer over onderwerpen als palliatief redeneren, pijnmanagement en symptoombestrijding, Kwaliteit-van-leven, spirituele zorg en palliatieve sedatie en euthanasie.

Volg de cursus Palliatieve zorg voor ervaren verpleegkundigen

De cursus wordt aangeboden via een B-learningtraject. B-learning staat voor 'Blended-learning', dit is een combinatie van E-learning en persoonlijk contact met de docent. Denk aan diagnostische toetsen die u via de computer maakt, waarbij u direct ziet of u de vragen goed heeft beantwoord. Ook plaatst u gemaakte opdrachten in een digitaal portfolio en geeft u feedback op producten van medecursisten. Op deze manier komt u goed voorbereid naar de cursusdag.

Er zijn 6 cursusdagen met een interval van 2 à 3 weken. In de tussenliggende weken werkt u aan een aantal opdrachten, enerzijds ter voorbereiding op de volgende cursusdag, anderzijds als verwerkingsopdracht van de vorige cursusdag. Vooraf maakt u een persoonlijk ontwikkelingsplan waarin u aangeeft waarop u in de cursus de nadruk wilt leggen. De cursusdagen worden begeleid door een cursusleider die zorg draagt voor de verbinding tussen voorbereiding, cursusdagen en verwerkingsopdrachten. De docenten die een bijdrage leveren aan de inhoud van de cursus zijn allen deskundigen in hun eigen vakgebied. Via het B-learningtraject worden de contactdagen beperkt, maar wordt er wel een maximaal leerrendement nagestreefd. 

 

Meer weten?

http://www.han.nl/opleidingen/cursus/palliatieve-zorg-voor-ervaren-verpleegkundigen/

 

Doelgroep: Verpleegkundigen

 

Duur: 6 dagen

 

Studiebelasting: 110 uur totaal (42 uur contact/p.week, 68 uuur zelfstudie)

 

Accreditatie door V & V: 110 punten

 

Voor meer opleidingsgegevens van alle cursussen zie www.han.nl/vdo

 

 

 

Delen op facebook

Vrijblijvend een brochure aanvragen
Ontvang gratis een brochure over Palliatieve zorg voor ervaren verpleegkundigen van Hogeschool van Arnhem en Nijmegen.
Door middel van het onderstaande formulier kunt u gratis en vrijblijvend een brochure aanvragen.
De brochure wordt dan zo snel mogelijk naar het ingevulde adres gestuurd.

Velden met een * zijn verplicht.

1. Vul uw persoonsgegevens in

Open inschrijving In-company/maatwerk
Mevrouw De Heer
*
*
*
*
*
Toevoeging
*
*

2. Verstuur uw aanvraag

Bovenstaande gegevens onthouden voor een volgende aanvraag
Ja, ik wil in de toekomst graag op de hoogte gehouden worden van aanbiedingen of interessant carrierenieuws.


Opleiding kerngegevens

Naam instituut
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Opleidingstype
Post-hbo
Opleidingslocatie(s)
Nijmegen
Doorlooptijd
6 dagen
Aantal bijeenkomsten
6 dagen
Afronding
Certificaat
Open inschrijving
Geen opgave
In-company/ maatwerk mogelijk
Geen opgave