Opleidingen van NEVI:

Opleiding: Training - Contract- en leveranciersmanagement

Leerdoel

Binnen een organisatie worden honderden of zelfs duizenden inkoopcontracten afgesloten.. Al deze contracten dienen tijdig verlengd te worden, inhoudelijk beheerd te worden en uiteraard bekend te zijn bij alle relevante mensen in de organisatie. Uit de verschillende contracten komen ook verschillende leveranciersrelaties voort. Weet u waar al die verschillende contracten zich bevinden? Weet u hoeveel contracten u heeft en wat de afspraken hierin zijn? Weet u wie ze mag opstellen? Ben ik wel rechtmatig bezig en sluit ik aan bij de in- en externe richtlijnen met betrekking tot governance? Kan ik aantonen of het contract aansluit bij de organisatiedoelen en klantbehoefte? Kies ik altijd de meeste effectieve wijze om mijn leveranciersrelaties vorm te geven en sluit dit aan bij het contract?

 

Alleen als u deze vragen met een volmondig ja, kunt beantwoorden kunt u zich er van verzekeren dat ook de beoogde voordelen bij het afsluiten van het contract omgezet kunnen worden in werkelijke waarde voor uw organisatie.
Tijdens deze training kunt u zich niet alleen meten met de beste bedrijven op het gebied van contract- en leveranciersmanagement maar krijgt u ook tools en inzicht hoe u zelf tot de beste-in-class kunt gaan behoren.

 

Wat krijgt u mee?
Een breed scala aan praktijkervaringen en concrete suggesties
Feedback op uw eigen ervaringen met contractmanagement
Concrete tools en stappenplannen

 

Doelgroep

De training is bedoeld voor (on)ervaren contractmanagers, leveranciersmanagers, inkopers welke op tactisch niveau bezig zijn met contracten al dan niet met opleiding NEVI I of NEVI 2 of zij die bezig gaan met het opzetten van contract- en leveranciersmangement.

 

Programma

Wat doen de best-in-class organisatie op het gebied van CLM.
Contractmanagement: de totale cyclus van initiatie tot en met evaluatie.
Aansluiten bij de klantverwachting.
Succesvolle implementatie van het contract.
Uitrollen contracten en interface met de gebruikers.
Evaluatie van het contract en de prestatie.
Herkennen en sturen van de leveranciersrelatie op waarde.

 

Delen op facebook

Vrijblijvend een brochure aanvragen

Ontvang gratis een brochure over Training - Contract- en leveranciersmanagement van NEVI.

Door middel van het onderstaande formulier kunt u gratis en vrijblijvend een brochure aanvragen.
De brochure wordt dan zo snel mogelijk naar het ingevulde adres gestuurd.

Velden met een * zijn verplicht.

1. Vul uw persoonsgegevens in

Open inschrijving In-company/maatwerk
Mevrouw De Heer
   Toevoeging

2. Verstuur uw aanvraag

Bovenstaande gegevens onthouden voor een volgende aanvraag
Ja, ik wil in de toekomst graag op de hoogte gehouden worden van aanbiedingen of interessant carrierenieuws.


Opleiding kerngegevens

Opleidingsniveau
HBO
Open inschrijving
Ja
In-company/ maatwerk mogelijk
Ja, op aanvraag